Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz baluka #5835 üzenetére

    Sokszor kacérkodok a gondolattal, hogy vissza kéne ülni analógra, de aztán mindig arcon csap a valóság, amikor alám kerül egy analóg enduro, ehhez én már hurka vagyok. :D Nincs rajta mit szépíteni, ahhoz heti 3 szor kéne minimum hegyre menni, hogy érdemben, élvezettel eltekerjek 15-16 kilós bringákat egész nap a hegyekben. Nekem sajnos ez nem fér bele az életvitelembe, kicsit szomorú, mert az életkorom nem indokolná, 42 éves vagyok, simán össze tudnék hozni olyan kondit, hogy repüljön a bringa alattam, de nincs rá idő. Amire időm van, az jó esetben heti 1 egész napos kalandozás a hegyekben és több rövidebb aszfaltos edzés az analóg fitness bringámmal. De ez ahhoz édeskevés, hogy én 1500-2000m szintekkel kacérkodjak, terepen, egy analóg Enduro (analóg merev XC-n már inkább) nyergében. Biztosan meg tudnám csinálni, ha nagyon felszívnám magam, de az már nem élvezet lenne hanem kínok kínja. Erre nem vágyom. Ezért imádom ez E-MTB bringákat. Tökéletesen illeszkedik az életvitelembe, ami nem azt jelenti, hogy elengedtem a sportot, csak kiegészítem. Nyilván ezt itt ebben a topikban nem kell senkinek magyarázni, de sajnos ez az analógos vonalon még mindig sok megvetést és értetlenkedést okoz. Pedig nem bonyolult a kérdés, de hát ez van. Van ami nem változik. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák