Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz eaglesas #47617 üzenetére

    "Azért nem kellene a vásárlást annyira elsietni. (Gondolom azt az 500 ezret neki kell majd kifizetni. Persze ha te fizeted helyette, akkor én is azt mondom, hogy rohanjon.)"

    Nem azért, de pont az érdeklődő közölte, hogy a GT30 és a VT30 között vacilál, tehát feltehetőleg megvan rá a pénze.

    "Az azért elég erős túlzás, hogy a VT30 a non plus ultra."

    Nem, egyáltalán nem erős túlzás, konkrétan nincs nála jobb képminőséget produkáló plazma a jelenleg forgalmazás alatt álló készülékek között.

    "Ha már 400-500 EFt-ot akar tévére költeni (én ugyan nem költenék!), akkor érdemes a nagyobb képernyőjű plazmák, és erősen javallott az LCD-k között is szétnézni."

    Magyarán vegyen egy szarabb képminőséget produkáló, de nagyobb méretű TV-t, hadd látszanak jobban a hibák? Vagy vegyen egy jóval kisebb LCD-t horror áron?

    A cnet, mint hiteles plazmatesztelő oldal? :W Istenem!

    "Mivel látom, hogy mindenképp Panasonic-ot és plazmát akar venni, a legjobban jár, ha vesz egy ST30-at."

    Fejezd be az érdeklődők félretájékoztatását! Már legalább háromszor leírtam neked ugyanezen hülyeségedre, hogy az ST30-on még ISFccc profil beállítási lehetőségek sincsenek, így például a panel színösszetevőit sem lehet komponensenként állítani. Emellett az ST30 az egyik legrosszabb ár/érték arányú Panasonic plazma, mert képminőségben még a 40-50 eFt-tal olcsóbb G30 szintjét sem hozza, viszont pluszként benne van a legtöbb embernek gyakorlatilag teljesen fölösleges 3D.

    Ha nem értesz hozzá, akkor ne írj baromságokat, és pláne ne vezess félre mást!

    "A VT30-hoz képest a különbség úgyis olyan kicsi, amit se látni nem fog, se előhozni nem tud majd."

    Ebből egyértelműen kiderül, hogy életedben nem láttad egyik modellt sem, nemhogy egymás mellett, de külön-külön sem! :W

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák