Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sleek

    senior tag

    Azt hiszem kész káosz van a Nikon szervizben...
    Kérdeztem a kb400 képből(annyival adtam le) ,hogy lett 4ezer kép? Amire senki nem tud semmit válaszolni.
    Nincs meg az sem ki tesztelte a gépet ,mert akivel beszéltem ő csak kb 50képet készített vele, és nézte mennyit vesz fel a gép az akksiból.
    Majd tovább ment a gép vizsgálatra ,és úgy kapta vissza ,hogy a gépnek semmi baja.
    A következőket írták..

    Jótállás: gyártói garancia
    Javítás státusza: BEFEJEZVE
    Bejelentett hiba: A 2018 01.23.-án vásárolt termékkel kikapcsolt vaku és kikapcsolt lcd vel maximum 100-110 kép készíthető. A terméket hidegben nem használtam.Próbáltam akkumulátort cserélni a gépben ,eredeti Nikon akkumulátorra ,kicsit javul a helyzet . Max 170-180 képig jutottam el.
    Szerviz válasza.
    Megállapított hiba: A készülék tesztelése során sem tapasztalható hiba. A gép a gyári előírásoknak megfelelően működik. Akkuteljesítmény ellenőrzése. Az akkumulátor hibátlanul működik.
    Elvégzett javítás: ----------

    Nah ha tényleg nem csináltak vele semmit, és megint a gép göthös lesz, akkor megy és bevizsgáltatom a gépet a megfelelő helyen ,hogy tudja e a gyári adatokat.
    Azt ha ziccer van indulhat a buli.
    Nem értem miért nézik hülyének az embereket. :((

    [ Szerkesztve ]

    <OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

Új hozzászólás Aktív témák