Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz L4mie #3642 üzenetére

    Nem terhes, hanem VÁRANDÓS !!! :(( :DDD ;)
    Amúgy milyen szőke csajszi ? (Komolyan nem értem, vagy csak nem emlékszem.. ?)

    A pixel vagy nempixelhez: ez annyira hülyeség meghúzni a határt, hogy egyik azért hülye, mert balra dől, a másik meg azért, mert jobbra, közben egyik sem látja a fától az erdőt, a különbség csak annyi, hogy egyik fenyőerdőben jár, másik meg tölgyben :D

    Pixelszinten nézett (=100% nagyítás ACR-ben a képernyőn) kép ha szar egy másik pixelszinten nézett képhez képest, az ugyanúgy árulkodik két gép szenzora közötti különbségről, mint két nagyfelbontású, de eltérő vázból kiesett, mindennapi használatra leméretezett jpeg.

    Csak az előző esetben az eltérés látványosabb. Ez extrém szituban kiadja magát már leméretezett képen is, normál, átlagos szituban nem igazán.

    Itt van pl. egy képem, a böngésző jó esetben összenyomja kisebbre, de ha kattintasz rá, kijön a nagy kép is.

    Nekem úúúúúgy tetszik az a kis belógó 2 hajszál :U pedig eleinte hibának láttam (végülis az is, de nem volt időm újralőni, mert ez nem beállított kép).

Új hozzászólás Aktív témák