Hirdetés

Aktív témák

  • Sucuka

    senior tag

    válasz Donald #18176 üzenetére

    Ez utóbbi azért kicsit durva ezzel a 19-20 éves sráccal... Én "vért izzadva" szedtem össze "röpke" 3 hónap alatt a D7000 + 18-105 kit árát úgy, hogy nyomtam a melót napközben (nem keresek túl sokat) aztán idehaza meló után késő estig a maszekot, hogy meglegyen az ára. Tudatosan választottam ezt a vázat (elérendő tudásomnak megfelelően), utánaolvastam, kuncsiztam használatit a gép megléte előtt, fórumoztam, képeket nézegettem stb. (köszi Zola007), más meg besétál a boltba, és azt sem tudja, mire ad ki súlyos pénzeket, csak azért veszi meg, mert látta, hogy másnak is ilyen van, és az micsoda menő...
    Hát tényleg no comment!

    De ha már itt tartunk:
    Cirka 4 évvel ezelőtt megismertem egy komoly szakiparost, aki a magaterületén komoly referenciákkal rendelkezik. Egy gázkészülék-szerelő mesterről van szó. Azon a környéken, ahol ő dolgozik, szinte az egyetlen ilyen szakember egy több 10.000 főt számláló városban és környékén. Este 10-ig is melózik, de hétvége a családé. (Nem keres keveset ebben a tekintetben.) Anno vett egy D200-at, kérdeztem tőle miért kell neki ekkora gép? A válasz: a gyerekeit akarja fotózni, meg az élményeket megörökíteni. Rá másfél évre betörtek hozzájuk, és ellopták a gépet. Másnap bement a boltba, és kihozott egy D300-at. És nem 3 hónapig gyűjtött rá....

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák