Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    Sziasztok!
    Lehet, hogy kicsit hülye kérdés lesz :U :D
    A problémám kb a következő: szemüveges lettem vénségemre.... Eddig hobby zenélgetésre (ableton live) és zenehallgatásra egy Denon AHD 401-et használtam( nem tudom van e vélemény róla, én a súlyán túl alapvetően elégedett vagyok vele, bár kicsit kevésnek érzem néha a közepet benne). Most viszont nyomja a szemüveg szára a fejemet/fülemet, ha sokáig rajtam van.
    A kérdés adja magát: van e javaslatotok helyette? Igazából a zárt mivolta volna az egyetlen kritérium, mivel elég ritkán vagyok magam, akkor meg inkább a monitor hangfalak mennek.
    Illetve a fentiek fényében nem bánnám, ha könnyebb lenne, de tapasztalat hiányában nem igazán tudom melyik kialakítás volna jó. Lehetőség szerint maradnék a fület körbe ölelő változatok valamelyikénél, de nyitott vagyok más javaslatokra is. Ja igen, és árban azért a földön maradva.... :D Lehet használt is, 30-40e ft környékétől többet most nem szívesen szánnék rá. De pillanatnyilag az sem baj, ha ez alatt lehet maradni.
    Hajtva egy Presonus audibox usb 96-ról lenne. Gyakorlatilag belépő szintű stúdió hangkártya.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák