Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorien

    veterán

    Audio-Technica ATH-R70x

    Alighanem messze a legjobb fejhallgató, amit eddig hallottam. Egyszerűen nem tudok a hangjába belekötni. :)
    Musiland Monitor 01 US 2012 DAC és BKercso-féle OPA2134 Presenter2 erősítő van előtte.

    Általában EQ-zni szoktam a különböző bántó frekvenciatüskéket, de itt erre nincs szükség, ki van kapcsolva a Musiland DSP. A HD650-nel ellentétben a mélydús Sense V1 erősítővel sem hallgathatatlan, de a Presenter2 semlegessége sokkal jobban passzol hozzá. Egy nagyon enyhe emelés van a mélyekben és ettől eltekintve közel lineáris a frekvenciagörbe. Nincs Beyerdynamic-féle emelt vagy Sennheiser-féle fátyolos magastartomány. Pont annyit ad minden hangtartományban, amennyit kell. Zenei műfajt tekintve mindenevő. Nincs olyan, hogy csak rock, jazz, klasszikus vagy elektronikus jó vele. Igazi referencia fejes.

    Aki Sennheiser HD600 vagy HD650 vásárláson töri a fejét, az szerintem tegyen egy próbát ezzel. Én jobbnak és sokkal izgalmasabbnak tartom mindkettőnél.

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE400se és HE560 V4 planár fejhallgató --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Új hozzászólás Aktív témák