Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz vodkaboy22 #15992 üzenetére

    Utólagos engedelmeddel megragadnám a jó alkalmat egy tendencia megállapítására. A fórumhozzászólásaidban különösen, de a Logout cikkeidben is viszonylag szoros a korreláció a szövegekben előforduló emotikonok száma és a szövegeid minősége, stílusossága, megfontoltsága, logikussága között. A korreláció konkrétan fordított arányosság. Elsősorban a Logout cikkeid, de valamelyest a fórumhozzászólásaid terén is megfigyelhető egy ezzel összefüggő tendencia: fogynak az emotikonok, növekszik a szöveg koherenciája, olvashatósága. Ha szabad javasolnom, ezen az úton haladnék tovább a helyedben, a most linkelt cikkedben már csak egy emotikon található, nem véletlen, hogy a szöveg is eléggé koherensre, olvashatósra sikerült - persze tudnék benne korrektúrázni, de már nem olyan fontos, mint a kezdeti fórumhozzászólásaidban, amelyekkel berobbantál a hanggal kapcsolatos topikokba. Azok akkor reménytelennek tűntek, de azóta érzékelhetően javul a helyzet, néha már majdhogynem kellemes olvasni az újabbakat, mint ahogy a Logout cikkeid is ezirányba haladnak, csak persze egy magasabb kiinduló szintről. :)

    Elnézést a (Kammererhez méltón terjengős) ügybuzgóságért. Azért nem privátban írtam, mert korábban is bökte a csőrömet, hogy csak én szólok, mások nem, hát most megemlítem a pozitívumot is - bár persze tudom, nem valami kellemes az ilyesféle vitriolos "dícséret".
    Lassan már saját stílussal kezded megalapozni az Adammkaa-val szembeni, hasonlóan stílusbeli kritikád jogosságát. :D

Új hozzászólás Aktív témák