Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz chrisnagy13 #12033 üzenetére

    Azért van még nálam, mert rétegtermék (kompakt méret és hordozhatóság + komoly fejhallgató) és sokáig (hónapokig) le is volt véve, most tettem fel újra tegnap vagy tegnapelőtt. A két AT sebességben, tónusban, részletességben meg mindenben eltér (egyébként igen, az AD900 világosabb, az AD2000 sötétebb - feltéve, ha gyári állapotát nézzük és nincs benne a tágítás). A piac egyébként nem sok minden tükröz itthon, elég megnézni az avx-et vagy a hardveraprót, mélyen ár alatt is alig lehet eladni valamit. Szerintem a HD650 érezhetően lomhább a 600-nál, és sötétebb is. Éppen ezért nem is raknék alá semmi semlegeset, csak valami világosabb/élénkebb rendszert. De helyette inkább az egész HD650-et hanyagolom, mert nem az én világom. Szerintem a HD600 egy egyszerűen jobb fejhallgató. A mit művel a fejes hangjával a DACport szerintem nem vonható le a 940-el és AD2000-el szerzett futólagos tapasztalatok alapján, max. azt hallottad, hogy ezek hogyan szólnak róla. Emlékeim szerint a 940-el még tetszett is neked, amit hallottál. De mindegy is, mivel kb. ugyanannyian szerették itt is a hangját, mint ahányan nem, legalábbis a véleménnyilvánítók közül. A hifi szubjektív hobbi, nem nagyon szokott olyan lenni, ami mindenkinek tetszik.

Új hozzászólás Aktív témák