Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ep75w

    csendes tag

    válasz Oliverda #7311 üzenetére

    az lesz, kezdem majd olvasni azt is. de azért szörnyű ez az egész. közel két éve adtam el a gépem, az még csak egy AM2+ volt. pár napja jött a gondolat, elég a mobilon netből, vegyünk valamit. hát... két nap alatt ennyi fért bele:

    az alja:
    -bobcat
    .brazos
    ..zacate
    ..ontario

    a közepe:
    -? (ez még nem tudom milyen architektúra)
    .Llano
    ..husky

    a teteje pedig a bulldozer amiről meg még annyit sem tudok mint a közép, kivéve hogy talán zambezi, 32nm, és ami nekem a fontosabb info hogy ebben nincs gpu (?).
    ezen, meg a sebességén kivül nem tudom még mi a különbség, talán a foglalat.
    és igen, olvasom a teszteket, leírásokat, de mobilról pár nap alatt, két évet behozni... :)

    két nap alatt tanult ismeretlen szavak:

    bobcat, brazos, Llano, sabine, bulldozer, fusion, xbmc, powerstip, zacate, ontario, komodo, husky, zambezi.

    hát menjenek ezek a... :-) remek. tényleg nagy idő a két év. és lehet eddig én nem találtam csak, de nem találtam egy KONKRÉT és részletes leírást. nem tartom magam hülyének, de hogy pár nap után sem tudom, nekem melyikre kell várni (zacate-Llano-esetleg bulldozer) ha ugye játék max q4, apache-mysql-php de csak tesztelni localban drupal7 modulokat, és fusson rendesen a dreamweaver cs5.

    de azt hiszem ha ezen a topicon végigolvasom magam, mindent tudni fogok. hát, nem 5 perc lesz :)
    bocs az off miatt, első volt és remélem utolsó is :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák