Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz V.Stryker #117944 üzenetére

    Eldöntötted, hogy GS kell. Akkor meg minek futtatsz itt minket? Linkelhetünk itt VFR-eket, kevés km-el, 800-ast, vagy 1200-ast, beszélhetünk arról, hogy mennyivel ésszerűbb döntés BÁRMI! egy V-Strom, Neked GS kell, és várod az önigazolást tőlünk.
    A motorozás szerelem. Van, aki a motorjába szerelmes, van, aki a motorozásba, és van, aki a helyekbe, ahova eljut a motorral. A három halmaznak természetesen van metszete is...
    Az ember a rokonait nem választhatja meg. Az asszony rokonait még kevésbé. De a motort igen!
    ...
    Szóval vegyél V-Stromot, mert az ésszerűbb! :D

    Amúgy munkába járásra én tuti nem 1200GS-t vennék! Széles, mint egy kispolski, nem férsz vele el a sorok között, ömlik belőle a meleg levegő, és ha haladsz is, azt a lábadra nyomja! Az angolok nem véletlenül imádják! A szar időben sem fázik a lábuk! Itthon, vagy még délebbre kirándulva forgalomban meg fogsz rohadni nyáron, és a lábad olyan lesz a csizmában, mint ha egész nap a termál medencében lógattad volna egy nejlon szatyorba csomagolva!
    Aki meg azt mondja, hogy a DL650 70 LE, és 62 Nm teljesítménye kevés munkába járni és túrázni, annak javaslom tanuljon meg motorozni! :((( Ezzel egy fővel, csomagokkal, hegyen-völgyön el lehet menni, és még az autópálya sem lesz gond! Mondom ezt úgy, hogy egy irracionálisan erős motort vettem, de én nem is járok vele dolgozni...

    Amúgy az F800GS-eket nézted már? :D

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák