Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz Bitpalace #38988 üzenetére

    Na, akkor ezt meg is beszéltük. Nem fogok hirtelen meghalni a gépen, ne aggódj: nem szokott semmi gond lenni szerviz után.:N Féktárcsát is a srác rakta fel tavaly. Én is megyek szabira, amikor annyira nem fogok motorozni... Amúgy sem a hátsó fog megállítani, amikor kell, hanem az első, abba meg nem kellett belekontárkodni.

    Meg aztán annyira nem "forró" a téma! Június 25-én volt ez az fékbetétcsere.:R (46658 km-nél.) Kb. egy hónappal és 350 km-rel később toltam le a 2x120 km-es minitúrát, amikor előjött a hiba... Kétszer. (Teszem hozzá, hogy ezen a túrán tört el az egyik kuplungrugóm is. De még úgy is ment a gép, mint a parancsolat, sőt, akár magától is menni akart.:D Azóta azt is lecseréltem (47329), tehát most már az is (újra) frankó - sőt, már be is kopott, így hasonlóan jó menettulajdonságokat ad, mint az elődje tette, még a törés előtt.) Tegnap cseréltem olajat. (47670). Ez akárhogy nézem kb. 1000 km, és a huszi.gyb-s eset óta nem volt vele gond...:B (Amúgy az 1000 km valójában ~1100, mert ott a SpeedoHealer, ami "belekotyog".)

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák