Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekkGyver

    aktív tag

    válasz Joshi #20770 üzenetére

    1. Bocsánat, csak rápillantottam a fórumra, nem volt időm válaszolni, de mobilon egyébként is pötyögjön a ....
    2. Az AC Kossel egy olcsó Delta, amivel ugyan gyárilag nem ajánlott 80mm/s felett nyomtatni, de hát az 1800-as évek végén még azt mondták,hogy 60km/h- nál gyorsabban nem lehet menni, aztán mi lett azóta!? :D A Tevo Little Monster specifikációja szerint 300mm/s sebességre is képes, és az is "csak" egy "sima" delta. A lényeg, hogy nekem van egy másik dupla extruderes nyomtatóm, amivel tudok szépen nyomtatni, és azon dolgozok, hogy legyen egy, amivel meg tudok gyorsan, és Kossel erre alkalmas alap, csak kicsit fejleszteni kell. Nem a szépségversenyre akartam nevezni a képpel, amit felraktam, csak meg akartam mutatni, hogy amikor már minden ismert moddingot megcsináltam hardveresen, és mégis jönnek a hibák nagyobb sebességen, akkor mennyit tud számítani az elektronika is. Egyébként én PLA-val nyomtattam, 100mm/s sebességgel (az első réteg, infill meg a külső-belső falak más-más sebességgel, ahogy a Cura ajánlja), 0.2 rétegvastagság, 190/60 C. A filamentjeim kezdenek kicsit nedvesedni, ezért vannak a modellen a kis pöttyök...

    Ja, és C-tech filamentet se veszek többet, ez a bronz még elmegy, de az arany úgy kenődik, mint ha mézzel nyomtatnék.

    [ Szerkesztve ]

    Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

Új hozzászólás Aktív témák