Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fortum

    tag

    Sziasztok !

    Van egy komplett új gépem jelenleg VGA nélkül.

    Célom az élvezhető grafikájú játék a lehető leghosszabb ideig pénzügyi ráfordítás nélkül. :K Elég sokban volt a gépem,szóval a videokártya után jó ideig nem szeretnék pénzt áldozni a gépemre.

    A gépem:

    I5-6500
    FSP Aurum 500W
    WD BLUE 1 TB EZEX
    ADATA SSD 120GB
    ZALMAN Z11 RED PLUS (280MM MAX VGA MÉRET)
    ASrock B150M PRO4S

    A kérdésem a megszokott melyik videókártya érné meg nekem ? (ötletem sincs) :F :(

    A keretem olyan 80-90 körül van,de nem feltétlenül szeretném elkölteni az összeset.

    Teljesen tanácstalan vagyok,mert a cél a hosszú ideig jó minőség lehetőleg a kis kompromisszumokkal.

    Kicsit maximalista vagyok ilyen téren,szóval egyből az 1060-ra kerestem amikor a videokártya került szóba,de kicsit sokallom az árukat. Viszont a 970-980 sem olcsóbb és nem tudom melyiket kellene.

    Egy 108 cm képáltlós tv-m van ami tudom nem a legjobb, de monitorra sajnos most nem tudok pénzt áldozni, nem tudom ez befolyásol valamit ? :F

    Nem vagyok Nvidia fan szóval az AMD is megfelelne,de passz nem tudom melyik lenne a jó nekem, kezdő vagyok.

    Hirtelen ezek tetszettek meg és az armor-ról jókat olvastam. És tetszett a 3év gari.

    [link]

    Esetleg még ez amiről jókat hallottam:

    [link]

    Előre is köszönöm a tanácsokat :R :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák