Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    Sziasztok!

    A helyzet a következő:
    i7 4790 (nem K)
    H97 H97 Fatal1ty Performance
    2*4 Gb Corsair XMS3 1600 CL9
    Intel 520 SSD 120Gb + 5600rpm és 7200rpm-es HDD-k.
    Nexus NX8050-es 500 wattos tápegység
    CM 690 II Advance

    2014 nyarán építettem a gépet (tápot-házat leszámítva, ami még gyerekkorom "hagyatéka" ), leginkább a halk működés jegyében munkára-netre és multimédiára. Emiatt nem is vettem bele VGA-t, elég volt az IGP-is.

    Most is elég lenne, de úgy hozta az élet, hogy sok szabadidőm lesz.. Nők.. grr :W

    Gondoltam, teszek bele valami VGA-t, hogy játékra is alkalmassá tegyem.1920*1200 és FHD 3D-ben (3D projektor) Legutoljára egy HD 5850-em volt 5870 szintre húzva, de már őt is eladtam ~4 éve. Szóval kissé kiestem a képből. :D Pár napja szívom magamba a friss infókat, és arra jutottam, hogy ár/érték arányban időtállóságban a R9 380 4GB lesz a befutó. Viszont nem tudom, hogy ebből melyik lenne a legjobb? Jó lenne ha idle állapotban a hűtése leállna. Mert a gép leginkább 24/7-ben megy, de sokszor terheletlenül vagy csak CPU munkával. Az Asus Strix ilyen, a többi gyártó hűtése is?

    Plusz egy grátisz kérdés.. ez a TrueAudio mit csinál? Eddig optikán keresztül DTS connectel volt összekötve a gép, de a Win 10 belekakált a levesembe és nem megy. Esetleg nyújthat erre megoldást ez a TrueAudio?

    :R

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák