Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz Pécsi gyerek #171244 üzenetére

    Bocsánat kicsit régen volt, de visszaugranék ide.
    Tehát az aláírásomban szereplő konfigba még mindig rágom, hogy melyik VGA-t vegyem.
    Az már tiszta, hogy a proci mellé a legjobb amit elbír, az egy GTX 1660Super.
    Találtam ezt az oldalt hihetetlen milyen koppra 0%-ra kihozta erre a párosra a bottleneck értéket cpu intense felhasználás esetén, azaz elvileg tökéletes páros lenne. Íme: [link] .

    Aztán nézegettem, hogy olyan 1660S jöhet szóba, amin van DVI, mert a 2. monitoromhoz kell, ez már szűkített kicsit.
    Azt is megnéztük, hogy wattban elbírja a tápom is még ezt.
    Alaplapba elvileg szintén passzol, a PCI-e 3.0 16-os foglalatba. (remélem tényleg fullra kihajtja, mert elég nagy a korkülönbség az alaplap és a 1660S között.)

    Viszont, most ott bizonytalanodtam el, hogy szerintem a tápomnak nincs olyan csatija ami az 1660S-ekbe kell. Szerintem nem tud 8 pint.
    Szerintem pontosan ilyenem van: [link] másik link, benne képekkel a kábelekről: [link]
    Nincs mellette kiegészítő két pin-es sajnos.

    Akkor bukta az 1660S ezzel a táppal? Vagy esetleg van olyan verziója az 1660S-nek ami jó lehet?

    Előre is köszi! :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák