Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz GEIL #170118 üzenetére

    Engem speciel az RT teljesen hidegen hagy. Eredetileg fHD casual gamingre akartam PC-t összerakni, aztán rájöttem, hogy a monitorom nem az igazi, és lett egy 32es 1440p kijelző. Ugye ide már a 6600 elvileg kevés kellene, hogy legyen, én lepődtem meg a legjobban, hogy az FH5 natív 1440p-ben 70-80 FPS-t tud. Jó, nem 144, de a Series X 4k/30Hz-e után ez is elég jól néz ki. Mindezt alapból ultra felbontáson. Biztosan lehetne még ezt-azt ráhúzni a csúszkákkal, de minek? Nem mintha játék közben amúgy foglalkoznék akár a Hz-ekkel, akár a részletességgel, olyankor játszok. Ebben meg nagy különbség nincs a konzol, meg PC között.

    Ezzel együtt ott motoszkál a fejemben a kisördög, hogy csak kéne egy jobb VGA, de igazából ezt sem használom ki, amit meg meg tud jeleníteni, azzal meg elégedett vagyok. Tudom, igénytelenség. :P Azért ha nagyon le lesz akciózva a 6700XT, lehet bepróbálkozok vele, csak az a baj, építésnél kicsit alulterveztem a tápot is, és csak 500W lett. Meg amilyen olcsók az előző generációs ryzenek, akkkor már csak kéne az 5600 helyett egy 5800X (röhejes 200 euró körüli árakon látni néha akcióban), és azzal tovább el lehetne lenni. Nem mintha ez kevés lenne, de na... Ördögi kör ez, sose lesz vége, már előre látom. :DDD

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák