Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZsoltee

    veterán

    válasz #98320896 #141335 üzenetére

    Nem azt írtam, hogy lemértem szemmel. Szemmel nem érzékeltem különbséget. Ha a játékélményben nem veszem észre két kártya között a különbséget, akkor nincs is érzékelhető különbség. Tehát funkcionlitás tekintetében a két kártya egyforma.
    Például 95 helyett 100 fps, vagy 38 helyett 42 van akkor nem vagyok előrébb a vga-val. Én a játékra figyelek játék közben, nem az fps számlálóra. Azt gondolom a kérdezők és a játékosok is így vannak vele.
    Megnéztem fps számlálóval is és kb mindenhol +-5% van a 1660 Super és 1070 között. Ha megnézed a netes teszteket, akkor is eztfogod látni. Ha Te attól a tudattól boldogabb vagy hogy 2 fpssel többed van pár játékban és ez alapján választasz vgat lelked rajta. Bár párban meg kevesebb. :)
    A legtöbb felhasználót, főleg aki idejön kérdezni nem izgatja. Sokuk még az fps jelentését sem tudja...

    Még egy érv a 1660 Super mellett, hogy driver szinten is jobban támogatottak az újabb szériák, mint a régebbiek. Nvidia-ra ez különösen igaz.

    #141334szasanyi:
    Ez megint csak akkor érdekes, ha észreveszed, észreveszi a felhasználó. Ha nem, akkor érdektelen, bár átverés és szemétség.

    #141333pecccccccca:
    De, egy érv tud lenni, ha olcsó! ;]

    [ Szerkesztve ]

    A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

Új hozzászólás Aktív témák