Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabro

    tag

    Sziasztok! Régebben mindig naprakészre fejlesztettem a gépem és nagy gamer voltam. Idővel azonban a munka miatt háttérbe szorult ez a dolog és sajnos nem is nagyon jelent meg olyan játék, ami megfogott volna, hogy nekiüljek. Most azonban az új Metro Exodus ilyen. Én amúgy is szerettem az ilyen posztapokaliptikus játékokat, de ez most brutál OP számomra. Egyszerűen nem tudom megunni. Viszont...... Megfogta a gépem :D Gondolom ez nem újdonság senkinek. Elég hardverigényes cucc sajnos. Most sem fut rosszul, mert 1440p Ultra beállításon (hair effekt kikapcsolva) pályafüggően 30-70 fps. A sivatagos gazos részen nagyon megfogja, ott ilyen 30 fps van, de pl az első pályán 50-70 között volt kb. Ezt a játékot, biztos újra ki akarom játszani, de Hardcore módban, és maximum beállítással, de élvezhető FPS mellett... Ehhez azonban biztos VGA csere kell. Papíron és mindenhol ahol olvastam, elvileg erősebb vga-hoz másik CPU kellene, de akkor ugye alaplap, Ram, hűtés csere is lenne, mert ennél jobb cpu-t már nem tudok az alaplapomba rakni. A játék azonban nem nagyon mutat CPU limitet. 35-50% között mozog a processzorhasználat a mostani VGA-val. Szerintem megtudná hajtani a mostani procim is az erősebb VGA-t, persze biztos több fps-em lenne egy jobb processzorral, de annyit nem hozna, hogy megérje cserélni a rendszert én úgy gondolom. Ti mit mondotok? Most i7 3770K-m van húzva, mellette EVGA 980 Ti SC megy. Cserére egy 2080, talán 2080Ti-t gondoltam. 1440P-ben játszok 144Hz-en.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák