Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomiivagyok

    aktív tag

    sziasztok.

    most, hogy bejött a 8.0 WoW-ra, játszhatatlan lett számomra a játék. nem igazán akarja elfogadni az integrált kártyám, hogy a windowed fullscreen nem neki való, szóval így jártam, kártyát KELL vegyek.

    lényeg a lényeg, amilyen játékokkal játszok: GTA5, WoW, LoL, Mafia3-at azért nem próbáltam még, mert nem bírta volna a hd630, illetve ha lenne normálisabb videókártyám, akkor nem válogatnék, sok játékkal játszanék, de azért nem szeretnék egy GTX1080Ti-t venni. :B

    használt kártya is szóba jöhet, illetve új is, nem tudom, melyiket ajánljátok leginkább.

    1. pontos konfig:
    i5 7500, 16GB DDR4 3200MhZ Patriot RAM, 800W-os tápegység (halvány lila fingom sincs, milyen), Gigabyte B250M-DS3H alaplap

    2. felbontás:
    egyelőre fullhd, viszont tervbe van véve egy QHD (2560x1440) monitor, vagy egy 2560x1080-as. teljes képernyőn szeretek játszani, nem menő szerintem az, ha pl. 1920x1080-on játszok 1280x720-as felbontáson.

    3. milyen célra:
    leginkább játék, de mivel "grafikus" is vagyok a munkámból adódóan, így ahhoz is, de ahhoz a jelenlegi is jó, szóval leginkább játékra.

    4. mennyi pénzt szánsz rá:
    nem vagyok spur, fontos számomra ez, de ne legyen 280 ezer. igazából pro-kontra, ár/érték arányban döntök, de nem tudom őszintén megmondva, hogy egy gtx980Ti megér-e nekem 125 ezret.

    5. új vagy használt kártya:
    mindkettő tökéletes nekem, lényeg az, hogy tudjak játszani :D

    azt hiszem, mindent kitöltöttem. ha nem, akkor szóljatok, remélem tudtok nekem segíteni. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák