Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Sziasztok, engem az érdekelne hogy manapság mire kell figyelni egy tv vásárlásnál? Kb 10 éve vettem az első lapos tv-t, most szülőknek kellene, de olyat vennék amivel ismét sokáig elvannak.

    Pl az érdekelne, hogy ezek a nevenincs márkák messziről elkerülendők? star-light, nei, horizon.
    Ha a tv sokat megy, akkor számít az energiabesorolás? Minden kb F meg G, érdemes F-et vadászni akkor is ha jelenleg drágább?

    Mindegyik képes javítani a FHD felbontáson? Szinte csak kábeltévé tartalmat fogyasztanak, és kevés 4k csatorna van, szóval érdekelne hogy ezt már mind tudja-e, vagy keresni kell valami kifejezést ami erre utal.
    150k körül egy LG vagy Samu-val nem lehet mellé lőni, vagy vannak hibás szériák, és nem érdemes arra lecsapni amit black friday alkalmából leakcióznak?
    Köszi

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    A tv-m már megvan, idősebb szőlőknek vettem LG 49UN71003LB 153.333FT volt, ennyi pénzért valami értékelhetőbb panelt vártam volna, a fekete pont annyira szürke mint a 12 évvel ezelőtti TV-n amit ez vált, de legalább keveset fogyaszt.

    ...most elvesztem a milliónyi falra szerelhető felfüggesztés közt, nem találtam neki külön topikot. Miért kell abból is 1000 fajta legyen? Honnan tudjam melyik a silány, vékony szemét, és mi az ami megtart 10 évig egy 11kg os tv-t?

    Mind1 mit veszek mind jó? Akkor miért kerül néhány 20-30k ba, de a legtöbb mégis 2-5000 ft körül mozog. Ez pl [A+ SP44T] több mint 800 ember szerint tökéletes választás, de csak 3000 FT, akkor minek van a többi, majdnem pont ugyan ilyen, 15k körül? Ez végül is 3 db lemez, nem értem hogy lehet itt is ekkora árkülönbség.

    Köszönöm

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz rainman72 #63213 üzenetére

    Hát ez kva szar hír :W , honnan kellene tudja egy mezei vásárló hogy ha ráírják hogy 4k, az igazából csak 3k? :B A magic remote jó dolog olyannak aki érti a használatát, itt az idősebb korcsoport a felhasználó, a fő cél az volt hogy keveset fogyasszon és legyen rca audio port is.

    Az viszont tényleg igaz h drága volt akár az újabb modellhez képest is, de azokon már alig volt port, csak 2 hdmi és 1 usb slot. meg digitális audio out
    A fali tartós tippet köszi, akkor nem tolom túl, veszem azt amit linkeltem.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák