Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutyesz96

    őstag

    válasz atee #17259 üzenetére

    Tényleg le kéne szűkítened pár típusra, mert így a “szakik” se tudnak segíteni. :)

    No matter what, you keep finding something to fight for.

  • ACE-

    addikt

    válasz atee #17259 üzenetére

    Gulyopapa az a "szaki", aki mindenféle alap nélkül ajánlgat mindenkinek média lejátszót a sok százezres TV-hez, mert az a TV-ben csak "dísz". Ennek ellenére ismerek jópár embert, köztük jómagam is, aki megelégedéssel használja 7 éve a Samsung TV-jét a saját médialejátszójával hálózaton keresztül, és max. annyi problémám volt vele, hogy néha remux-olnom kellett a videót hogy a nekem megfelelő hangsáv legyen az első (DLNA-n csak ezt lehetett a Samsungon lejátszani).
    Most vettem egy LG SJ810V-t, amin még ez a probléma is meg lett oldva. A hangsávok válthatóak DLNA-n keresztül is, bírja a belső, és külső feliratokat is váltogatni, megy a HDR, és kristálytiszta gyönyörű a kép a BELSŐ állítólag szart sem érő lejátszóval.
    Köszönöm szépen nekem ez tökéletes. Ha lesz egy normális házimozi rendszerem, akkor pedig majd ARC-on, vagy optikai kimeneten szépen átviszem a hangot, az is tökéletes lesz.
    Szóval itt egy másik vélemény a média lejátszók ellen. A kadenciahelyesség meg tudtommal működik az LG lejátszójában, legalábbis a tulajdonságok között fel van sorolva az összes Hz, a 23,972 is a 24p is, meg a többi formátum is. Bár mérni nem tudom, és nem is írja ki éppen hány Hz-en megy lejátszás közben, de nem látok az erre utaló csíkozódást a képen, ha kikapcsolom az összes képjavító/finomító eljárást, akkor sem.
    És nem mellékesen nekem az LG IPS feketéjével sincs gondom, sőt ha bekapcsolom a local dimminget, nekem még úgy kevésbé is tetszik, mert halovány lesz az egész kép. Anélkül gyönyörű a kép. Szóval ez az én véleményem.

    Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

Új hozzászólás Aktív témák