Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • futo001

    senior tag

    válasz Mezoo #6399 üzenetére

    Én pár napja vettem egy Kingspec C3000-120-at. (SATA3, 120GB, normál méret, MLC NAND Flash, Sandforce SF-2281, TRIM, NCQ)
    Egy Lenovo T400-ba került be, ketté lett partícionálva, a ghost a leválasztott partícióra került. Eddigi tapasztalatok pusztán felhasználási tapasztalatok, semmi mérést nem végeztettem progival, nem is hiszem, hogy fogok, nekem az érzet számít.
    Ghost készítése a rendszer partícióról (24GB): HDD 17 perc 42 másodperc, SSD 5 perc 53 másodperc
    Windows boot, minden telepített driverrel és utility-vel: HDD 2 perc, SSD 28 másodperc (ez a teljes idő a bekapcs gombtól amiből kb 20mp fix a BIOS miatt)
    Half Life 2 EP2 betöltése: HDD 43mp, SSD 13mp.
    Comodo Dragon, Explorer, Nero, Word 2010 indítás után rögtön megjelenik, nem érzékelhető a töltés.

    Nekem eddig teljesen OK, 17e-t megért 3 év garral, igaz, a végleges helye egy külső ház, hogy cipelhető cucc legyen. :)

    A Samsung 830 128GB érzetre nem produkál többet SATA2-őn a betöltési időkben, mérve biztosan mutatna különbséget (ez került véglegesen a laposba, köszönet az ajánlásért).

    [ Szerkesztve ]

    I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák