Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibz03

    őstag

    Sziasztok!

    Laptopvásárláson gondolkozom. A kritériumok:

    - Majdnem tuti, hogy Lenovo márka (több is volt, maradnék ennél),
    - FullHD IPS kijelző,
    - billentyűzet-világítás,
    - 200-250k keret,
    - általános felhasználás: internet, filmek, képszerkesztés, esetleg kevés játék,
    - jó lenne minél frissebb hardver az időtállóság miatt,
    - háttértár, RAM, op.rendszer nem szempontok, ezeket én magam bővítem, ha nem felel meg a gyári megoldás.

    Ami a méretet illeti, jó lenne 17,3-mas, de ebben az árkategóriában nem nagyon találkoztam 17,3-mas IPS kijelzővel, úgyhogy esélyes, hogy be kell érnem a 15,6-tal.

    Ez egy szimpatikus modell, és még az ára is kellemes, viszont csak GTX9xx videokártya van benne.

    A kérdésem: érdemes várnom 1-2 hónapot, hogy a megjelölt árkategóriában is megjelenjen a GTX10xx széria? Most is lehet kapni (kicsit a kitűzött ár fölött ugyan) a Lenovo Legion szériát (példa), de ez külsőre nem tetszik, szolidabb megjelenésű gépet szeretnék.
    És igen, esélyes, hogy teljesítményben elég lenne a GTX9xx széria is, mivel játékra csak ritkán lenne használva a gép, de az időtállóság miatt jó lenne minél frissebb hardvert venni. :) Plusz egy újabb modell egyéb havdveres újdonságokat is tartogathat a videokártyán felül.

    Egyáltalán 1-2 hónapon beülül jönnek új Lenovo modellek? Úgy emlékszem (lehet, hogy tévedek), hogy nyáron szokták kiadni az új típusokat.

    Köszönöm a válaszokat előre is! :R

Új hozzászólás Aktív témák