Hirdetés
-
50 - 1
30475 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
@rglaaf
veterán
-
LamaCube
addikt
Lama művészúr újra alkotott.


Már készítem a saját avatarom ide ph-ra kb. 70%-ban kész vagyok vele. Köszönöm Sipinek, hogy felvilágosított ez ügyben. -
LackoMester
addikt
-
LamaCube
addikt
Én nem hinném megnézem a párbajt azt alvás, valami nátha kerülget fáj a fejem, torkom. Jövőhéten meg egyáltalán nem leszek, mert az asszony hétfőn megy a kórházba. A gyerek rám marad, így este nem tudok játszani

-
busman
veterán
-
@rglaaf
veterán
vv után jön majd valaki gémelni ok tudom.... de ma jó kis párbaj lesz

-
LamaCube
addikt
Ez ilyen Rambós kés vagy viráglapát? Nem látom rendsen...

Kabbe
Szívlapát. 
Pálinkás üveg, hogy ez miért nem jutott az eszembe

-
Pickle Rick
senior tag
-
busman
veterán
-
LamaCube
addikt
Az f után mi az az l? Nem kell az oda.

-
albert8
veterán
-
Pickle Rick
senior tag
-
LamaCube
addikt
-
busman
veterán
Winne: megdöglött a disznò?
-
LamaCube
addikt
Én is köszönöm, bár most elszégyeltem ám magam, hogy ennyire elhanyagolom a bandát!
Az utolsó hétre javamra legyen írva pakolgattam az új vasat, talán holnapra MW2 képes lesz!
Valaki pls mondja meg, hogy realtec alaplapi hangkártyánál miként tudom azt a panelt előszedni, ami azt a beállítást teszi lehetővé, hogy ne hangszóróként hanem fülhallgatóként érzékelje a kis jacket!
Hát már rég volt alaplapi hangkártyám, de emlékeim szerint kell ott lennie egy kis villáskulcs fülnek és arra kattintva lehet beállítani a kimeneteket.
-
tupacamaru
veterán
Mi folyik itt kérem? Jó ötlet szerintem.

-
LackoMester
addikt
Gratula a készitőknek.

-
SipiBcs
őstag
Én is köszönöm, bár most elszégyeltem ám magam, hogy ennyire elhanyagolom a bandát!
Az utolsó hétre javamra legyen írva pakolgattam az új vasat, talán holnapra MW2 képes lesz!
Valaki pls mondja meg, hogy realtec alaplapi hangkártyánál miként tudom azt a panelt előszedni, ami azt a beállítást teszi lehetővé, hogy ne hangszóróként hanem fülhallgatóként érzékelje a kis jacket!
-
LamaCube
addikt
Emberek. Ez nagyon jó lett!!!
Mindenkinek köszönöm, akik foglalkoztak ezzel az oldallal.
Annyit tudok segíteni, hogy amikor van egy jobb téma lerajzolom
Tök jó, hogy ez a nem is olyan kicsi társaság így összeverődött. Egy találkozót nyáron össze lehetne hozni
ui:
Basszus most nézem, hogy belinkeltétek a rajzaim
Nekem megtiszteltetsé, hogy itt lehetek 
-
Pickle Rick
senior tag
Remélem tetszik az első HSZ. mindenkinek.

busman: Majd akkor lesz máskor csoportkép. Nem olyan fontos az.
-
busman
veterán
Jól van na.
Este ha összegyűlne mindenki akkor csinálhatnánk egy csoportképet mint anno, és akkor az is bekerülne az első hsz-be. 
Èn ma nemtok jönni..
-
Pickle Rick
senior tag
-
Laraxior
titán
Köszi. Esetleg sephi játékban használatos nevét tudja valaki? Még az kell és akkor küldöm is a modiknak.

Szerk.: Köszi Lara.
nincs mit...az aláírásában megtalálható
write only? 
-
Laraxior
titán
Köszi. Esetleg sephi játékban használatos nevét tudja valaki? Még az kell és akkor küldöm is a modiknak.

Szerk.: Köszi Lara.
FeZo
-
Pickle Rick
senior tag
-
busman
veterán
VAN der BOSS alias Sakal
LackoMester alias [HH]LackoMester
Laraxior alias The LaraXioR
SipiBcs alias S!pi
Trident28 alias <H.D.S.>Trident
Pavti alias Tanker
busman alias <DFC>BU5M4N
albert8 alias i7-Xander HUN
Svájcinéger alias [E.D]Angel
Winne alias Im WiNNiE
tupacamaru alias <DFC>Tupacamaru
LamaCube alias Hyper Cube AK-47
sephi alias
Raidon alias
BigStraw alias Strawberry
Rusher alias Rusher
S4ND3R alias T3RROR1ST/H3zBOLL4HEddig ennyit találtam
elnézést akik kimaradtak azoknak nem tudom a nevit
Raidon alias Penge
a cím lehetne MW2 klub,vagy simàn MW2 baràti kör...
-
albert8
veterán
VAN der BOSS alias Sakal
LackoMester alias [HH]LackoMester
Laraxior alias The LaraXioR
SipiBcs alias S!pi
Trident28 alias <H.D.S.>Trident
Pavti alias Tanker
busman alias <DFC>BU5M4N
albert8 alias i7-Xander HUN
Svájcinéger alias [E.D]Angel
Winne alias Im WiNNiE
tupacamaru alias <DFC>Tupacamaru
LamaCube alias Hyper Cube AK-47
sephi alias
Raidon alias
BigStraw alias Strawberry
Rusher alias Rusher
S4ND3R alias T3RROR1ST/H3zBOLL4HEddig ennyit találtam
elnézést akik kimaradtak azoknak nem tudom a nevit
-
Pickle Rick
senior tag
Átírom akkor a doc-ot. Csak nem tudom kinek mi a neve játékban. Meg van aki néha változtatja.

-
albert8
veterán
Be persze én mág arra gondoltam hogy ilen is kéne
mittudom énPavti alias Tanker
és igy mindenki
Jah hogy már megvan ok

mostmeg túl korán van
Lara :már este mindent zagyváltam össze úgyhogy jóhogy csak ennyi baki van benne

-
Pickle Rick
senior tag
Összedobtam egy docba az első hsz tartalmát. Nézzétek meg, hogy jó-e, aztán megkérek egy moderátort, hogy rakja be nekünk.

-
LackoMester
addikt
-
Pickle Rick
senior tag
-
Laraxior
titán
-
busman
veterán
-
LackoMester
addikt
-
@rglaaf
veterán
Csináljak egy jó kis első HSZ.-t a topiknak? Gondoltam, valami képet, meg leírást lehetne szúrni neki. Ti hogy gondoljátok?
Bizarre: Milyet?
majd szúrok én neked olyat...

-
Pickle Rick
senior tag
Csináljak egy jó kis első HSZ.-t a topiknak? Gondoltam, valami képet, meg leírást lehetne szúrni neki. Ti hogy gondoljátok?
Bizarre: Milyet?
-
Laraxior
titán
-
Trident28
tag
De legalább nem attól vagy álmos, h. korán keltél, mert csak éppen le sem feküdtél.

Jó pihenést.
Az ám!
Köszi, de az remélhetőleg elmarad. Indulok vidékre, ha minden jól megy. 
-
SipiBcs
őstag
-
LackoMester
addikt
-
Trident28
tag
Ki korán kel, aranyat lel, vagy álmos.
Én álmos vagyok. 
Én meg egész éjjel melóztam!
Szóval nem keltem korán. 
-
LackoMester
addikt
Ki korán kel, aranyat lel, vagy álmos.
Én álmos vagyok. 
-
Trident28
tag

Tisztelt kollégák!
Ide jöhet minden. Itt az off is on. Kellemes beszélgetést mindenkinek!

A Kerekasztal lovagjai (PH-s név alias Játékos név):
VAN der BOSS alias Sakal
LackoMester alias [HH]LackoMester
Laraxior alias The LaraXioR
albert8 alias i7-Xander HUN
LamaCube alias HyperCube AK-47
Winne alias I’m WiNNiE
busman alias <DFC>BU5M4N
tupacamaru alias <DFC>Tupacamaru
Rusher alias Rusher
SipiBcs alias S!pi
Trident28 alias <H.D.S.>Trident
Svájcinéger alias [E.D]Angel
sephi alias [RoaD]FeZo
BigStraw alias Strawberry
S4ND3R alias T3RROR1ST/H3zBOLL4H
Raidon alias .: Penge :.
Pavti alias Tanker
Mappa alias NMETopik művészének (LamaCube) munkái:
- Lacko Nuke: [link]
- Winne alaplap: [link]Szerkesztette: albert8 & Pavti
No mán még ilyet...
Lejött cuccos a steam-ről!? Kipróbáltad? Megnyugodtál? 
Sipi! Köszi az esti telefonbeszélgetést!

-
SipiBcs
őstag
-
Laraxior
titán
-
SipiBcs
őstag
-
Laraxior
titán
topik címét javíthatod is erre: MW2-sök (kettősök)

jó ötlet amúgy

-
LackoMester
addikt
Aloha, na késő van, léptem aludni. bb

-
albert8
veterán

Tisztelt kollégák!
Ide jöhet minden. Itt az off is on. Kellemes beszélgetést mindenkinek!

A Kerekasztal lovagjai (PH-s név alias Játékos név):
VAN der BOSS alias Sakal
LackoMester alias [HH]LackoMester
Laraxior alias The LaraXioR
albert8 alias i7-Xander HUN
LamaCube alias HyperCube AK-47
Winne alias I’m WiNNiE
busman alias <DFC>BU5M4N
tupacamaru alias <DFC>Tupacamaru
Rusher alias Rusher
SipiBcs alias S!pi
Trident28 alias <H.D.S.>Trident
Svájcinéger alias [E.D]Angel
sephi alias [RoaD]FeZo
BigStraw alias Strawberry
S4ND3R alias T3RROR1ST/H3zBOLL4H
Raidon alias .: Penge :.
Pavti alias Tanker
Mappa alias NMETopik művészének (LamaCube) munkái:
- Lacko Nuke: [link]
- Winne alaplap: [link]Szerkesztette: albert8 & Pavti
[ Módosította: Loretto ]
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
30475 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Crimson Desert
- Vezetékes FEJhallgatók
- Villanyszerelés
- World of Tanks - MMO
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- PlayStation 3
- iPhone topik
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- Milyen egeret válasszak?
- További aktív témák...
- iPhone 15 Pro 1 év garanciával
- ASUS TUF Gaming F15 (FX506HEB) i7-11800H / RTX 3050 Ti / 32GB
- Komplett Gamer gép akár monitorral is! Ryzen 5 3600/AIO/16GB Ram/TUF 3080 10GB/500GB M.2 PCIe
- HP 650 G2 laptop (15,6FHD/I5-6200U/8GB/128SSD/Magyar/Win11) - Áfás számlával
- BONTATLAN Zacskós ThinkCentre M70s SFF Business Időtálló Asztali gép -50% i5-14500 16/512 770 Magyar
- Apple iPhone 16 256GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Lenovo Thinkcentre M920t Tower/ M720s M920s SFF / számla, garancia
- HP ProBook 450 G8 15,6" i5 1135 G7, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Starlight -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5399, 100% AKKSI
- ÚJ Lenovo Legion Pro 7 - AMD Ryzen 9 9955HX3D, 64GB, 2TB, RTX 5080(16GB) 3 év Lenovo garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest





Szívlapát.


write only?
![[link] [link]](http://img819.imageshack.us/img819/4636/clipboard01rz.jpg)



Én álmos vagyok. 


