Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • essexboy

    HARDVERAPRÓD

    Mégiscsak venni fogok valamilyen monitort, mert annyira zavar ez a 15"-os DAEWOO CRT ráadásul úgy, hogy kb 1,5 méterre ülök tőle :O Előtte volt egy IBM ThinkVision L171 Fekete 17" LCD monitorom annak olyan szép képe volt, semmi problémám nem volt vele 5 évig, csak kicsi lett. Utána a Samsung XL2370-et megvettem, de elajándékoztam az itt felsorolt hibák miatt. Nyugdíjas kolléga korábbi hsz-én elgondolkodva, filmezéshez majd veszek egy másikat. Viszont netezésre, fordításra, szövegszerkesztésre, kisebb filmek nézésére kellene egy normális nekem. Ehhez a felhasználói igényekhez -illetve még egy elvárás 3 éven belül ne romoljon el :P -kellene egy monitor.

    A Dell U2410-et nézegettem, a teszt amit dezz kollégánk össze nagyon kitárgyalja a monitort, de a fórumban elolvasva a hsz-eket néhányan ha most vennének monitort nem ilyet vennének (melegedés, led, hátsó talp, miegymás) ahogy az előttem szóló kolléga mondta, minnél jobban nézelődik az ember annál tanácstalanabb lesz... :F (Akkora a kínálat, hogy az ember elveszik benne...bezzeg mikor egy monitor volt vagy kettő nem kellett ennyit szórakozni) :N

    Tanácsaitokat előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    essexboy

Új hozzászólás Aktív témák