Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    Hogy valami biztatót is írjak a HP 20kd-ról, hátha valaki ilyenben gondolkodna: az elmúlt időszakban többször összevetettem a pana tv-m képével, mint referenciával, illetve a régi Asus vw195d-vel. A régi Asus képe kissé túlélénk, ezt mástól is olvastam PH!-n a régi hozzászólásokat böngészve. De belépő TN-hez képest rendben van, a betekintési szögei is meglepően jók TN-hez képest, ehhez képest mondjuk a Samsung S19B150 tényleg egyetlen nézőpontból nézhető (és még emellett a dőlésszög sem állítható a Samsungnál, az már mindennek a teteje), na a régi Asus az egyáltalán nem, még függőlegesen elmozdulva sem torzulnak nagyon a színek, igazából mind az IPS-es monitor, mind a TV alig jobb tőle betekintési szögekben, pedig egyik sem rossz.
    De azért, ha direktbe vetem össze az Asust az új HP-val, egyértelműen elmarad színhelyességben. Egymás mellett az Asus és HP monitor, illetve a TV, pl. a HÉV zöld színe a HP-n és a Panán gyakorlatilag azonosnak látszik, az Asus az valami más színnel operál. Persze azért a Panasonic TV színei teltebbek, élettel telibbek, valóságosabbak, egyértelműen profibb, de hát az egy jobb és drágább IPS-panel, amit nem egy 20-30 ezres monitorral fog az ember befogni. Lényeg az egészben, hogy 25-26 ezerért a HP monitora teljesen vállalható. Bevilágítás az van, de az jóval drágább IPS monitoroknál is előfordul, mint az kiderül az itteni kommentekből is.

Új hozzászólás Aktív témák