Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaForce

    csendes tag

    Brekk-el beszélgettem egy monitorról (Benq 2411z), de még most sem tudom mi legyen. Nem tudom mennyire lenne egy ilyen monitornak rosszabb színei kalibrálással, mint mondjuk egy ips panelesnek. Szóval egy utolsó válqsztási lehetőséget kérnék. Megemelném a keretemet akár 150-160.000 Ftra +20.000, ha minden kötél szakad. Az elvárásaimon is változtatnék. Legyen 24-29 col ips paneles, vagy a legjobb színekkel rendeljező tn. Még mindig kellene a min. 75 Hz. A kártyám egy rx480 egyelőre, így 4k monitor nem érdekel és a freesync se igazán. Nézegettem ultrawide LGket is, Asust, 16:9 monitorokat is, de nem tudok dönteni. Így egy utolsó segítséget kérnék. Szóval a fent említett árkategegóriában, ha valaki leírná nekem a legjobb választási lehetőségemet 4 féleképpen. 1: ips 144 Hz, 2: ips 75 hz, 3: legjobb ips ultrawide min 75 hz, 4: legjobb 16:9 tn paneles monitor a színek terén. Azt hiszem ezek közül, ha lenne 1-1 opció, akkor már tudnék választani és akár a ti véleményeteket is kikérném, hogy miért azt. Counter strike és Photoshop/Lightroom alap szintű használatára lesz, de kitudja, hátha meghozza a kedvemet más játékokhoz is. Filmezni elvileg továbbra sem fogok. Köszi a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák