Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brekk

    addikt

    P2717H monitor pár napja elérhető. Lesz az új P2414, P2417ről összefoglaló teszt. Mint írtam a P2417-ről, hogy nagyon egyben van, az itt is igaz. Végre elfeledtük ezt a káva nélküli bevilágításos dolgot...
    Csak ki lehet egyezni a képminőségért egy centis kávával. :)
    Az első gondolatom az volt, hogy ki a fene gyártotta ezt a remek panelt... :) (egyelőre a demót még nem tudtam szétszedni)
    A fekete tökéletes, pont mint a 24" tesónál. Színek homogének, ránézésre hibátlan, majd a műszer megmondja mennyire. A monitor szép, első kalibrálásra, első monitorral ezt kaptam:

    Nagyon jó eredmény, jó kontraszt, a fekete szint remek. Még kicsit akarok kovácsolni az eredményeken, meg megnézni pár másik ilyen monitort is, de úgy tűnik, hogy a panel igen - igen rendben van. A színtér kicsit gyengébb, de ebben a kategóriában nem sokkal volt jobb senkinek se.

    Ez teljesen rendben van, de szeretnék még kicsit méregetni, mert sztem lesz ez picit jobb is (a Discus eléggé "brutálisan" mér). Olyan 92% körül van. Persze nem grafikai felhasználásra ez több mint elég (sRGB grafikára is rendben sztem.)...
    Viszont a monitor teljes tudása engem meggyőzött, végre nem csak az ASUS és Acer monitorokat tudom ajánlani a kategóriában... :K

    [ Szerkesztve ]

    http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

Új hozzászólás Aktív témák