Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    Sziasztok !

    Minap kaptam meg az LG monitorom, ellenben lehetséges,hogy vissza kell vinnem.
    Tudom, hogy a topik címe az nem a "mit tegyek, ha a Windows nem kezeli rendesen a FullHD-nál magasabb felbontást?".De ez lenne a kérdésem.
    A monitor 21:9-es képaránnyal bír, és 2560*1080P-s felbontásra képes. Sajnos sehogy nem tudom működésre bírni (ezen a felbontáson). Habár eléggé up-to date a rendszer, még is úgy voltam vele, hogy lefrissítem/újrateszem a drivereket, mert hát, lehet az a baj.
    amúgy nyújtva működik a történet, de hát egyértelmű, hogy nem ez a kívánt cél.

    Természetesen semmi változás, ugyanúgy maximálisan a FullHD-t engedi kiválasztani.
    Ami külön vicces, hogy azt mondták 2 helyen is,hogy az integrált GPU nem bírja a felbontást, ami azért netto bullshit, mert Linux alatt tudja.Szóval, szeretném megkérdezni,hogy tudnátok-e segíteni valahogy megoldani a felbontásbeli gondjaim ? Vagy legalább is olyan topikba küldeni, ahol van szakavatott kolléga?

    Mielőtt elfelejtem, a monitoron 2db HDMI port van csak.
    Nem szeretném visszavinni, mert amúgy nagyon szép a képe és programozásra is ez a legjobb amit használtam. Szimplán szeretném kiaknázni ezt a felbontást.

    Válaszaitok előre is köszönöm.

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák