Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • PNP

    őstag

    Régebben már érdeklődtem itt, de most vált aktuálissá a gépvásárlás, egy héten belül megejteném. Tehát: monitor, billentyűzet, egér és dvd kivételével kellene összerakni valamit, a ház pedig valószínüleg asztalba lesz berakva, tehát a dizájn nem érdekes. 150 körül szánok rá, indokolt esetben többet. GTA4 fontos, mást nem játszom, leginkább Photoshop, gyakran nagy fileokkal, későbbiekben HD .mov vágás. Tuningolni szerintem nem fogok.
    Ami biztosnak tűnik, az a VGA, Sapphire 4850 1GB Vapor-x, de javítsatok ki itt is, ha mást érdemes.
    RAM minimum 4 giga, többet nem tudom érdemes-e. Típussal, sebességgel egyáltalán nem vagyok képben,
    Prociból kb. mindenki AMD-t ajánlott innen. Még mindig a 720 az arany középút, vagy érdemesebb 4 magosba fektetni? (720 milyen arányban négymagvasítható?)
    HDD ügyben ha gyors rendszert szeretnék, gondolkodjak:
    - 2 vinyóban, egyiken rendszer, másikon minden más,
    - esetleg két egyformával raidben,
    - vagy rendszer SSD-n, minden más normál HDD-n?
    Alaplapról megintcsak fogalmam sincs, egyáltalán mi számít itt extra tudásnak, amire szükségem lehet, de itt nem érzem hogy sokat akarnék költeni :)
    Táppal se akarok túllőni a célon, szimplán legyen megbízható, netán még halk is.
    Más: iponnal jók a tapasztalatok? Jó lenne egy helyről rendelni mindent.
    Nagy hála előre is!

Aktív témák