Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz Źşë' #5844 üzenetére

    Ha jól tudom, akkor a V1-nél épp az egérgörgővel voltak nagyobb problémák. Kis idő után bemondta az unalmast. Abban pedig teljesen igazad van, hogy egy szépen összerakott konfig valóban egy szoba dísze lehet, ahogy egy HTPC egy nappalié. Logitech árak pedig valóban el vannak túlozva. G19-et én is néztem és nem igazán értettem, hogy mi kerül egy billentyűzetben 50k-ba. :Y Talán a színes kijelző? Hisz egy 10.000 HUF-os telefonban is színes kijelző van 240x320-as felbontással. Néhány extra gomb vagy a márkanév nekem nem érne ennyit. Én pl egy Speedlink Alterno-t használok, ami volt vagy 7k bár nincsenek programozható makro-k és saját memória viszont van háttérvilágítás (kék vagy piros, állítható) fényerő szabályzással. Harmada egy G15-nek, ami természetesen jobb, de háromszor? :F Ez már egy másik topic-ba tartozik... G35 30k? :(

    Rebirth: A4Tech-el nekem nem volt rossz tapasztalatom. Olcsóbb kategória még a Trust. Van is egy MI-6950Rem, ami már 2 éve bírja a strapát. Teljesen megéri a maga 4k körüli árát. 2 DPI: 800/1600
    Hivatalos oldal

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák