Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M4T4D0R

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnék valami normálisabb billentyűzetet. Nem fontos, hogy tartson a végtelenségig, de azért jó lenne pár év persze. :)

    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    15k
    2.Használt szóba jöhet?
    Csak új.
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
    Programozásnál már nem találom a betűket mert angol kiosztásom van, szóval mindenképpen magyar kiosztásra lenne szükségem.
    4.Mire használnád a billentyűzetet?
    játék, chat
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)
    Mindegy csak ne mechanikus legyen. Egyszer próbáltam és nem tudtam játszani vele. Nem éreztem, hogy mikor nyomódik le a gomb és néha magától elindult a karakterem.
    6.Van konkrét modell ami tetszik?
    A4Tech Bloody B120
    Ez brutálisan bejön(jelenlegi is ilyenem van, csak angolba :/).
    Ezzel tudok a legjobban játszani, csak sajnos néha nem találom a különleges karaktereket.
    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)
    Csak magyar.
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb)
    Normális billentyűzet kellene, semmi extrával.
    9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.)
    Legyen kényelmes és a WASD billentyűk puhák legyenek, ahogy a jelenlegin is. Illetve világítson, hogy sötétbe is lássam.

    Ha esetleg létezik ilyen billentyűzet azt szívesen megvenném.
    Előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák