Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz dqdb #63398 üzenetére

    Ha nem lennék lusta, már visszafejthettem volna a K375s lábkiosztását, és építhettem volna köréje egy magyar wireless mechát, ami megy az egerem vevőjével.

    Csak attól félek, múltkor sikerült megsütnöm az egyes oszlophoz tartozó lábat :W
    Pótlásnak vett K520-at meg még nem szedtem szét, hogy annak is ugyanaz-e a mátrixa. *

    Szóval alternatív megoldás lehet, ha veszel egy ISO kiosztású unifyingos Logitechet, aztán annak az elektronikája köré drótozol egy neked kényelmes elrendezésű/méretű/kiosztású billzetet.

    Nyilván ennek a hátránya, hogy időbe tellik, mire megfejted a mátrixát, megtervezed hozzá a platet, megépíted, és az eredmény nem lesz makrózható, tehát többrétegű billzetet (60, 65% layoutok...) nem fogsz tudni csinálni.

    *: Logitech billzeteknek elég jó a WASD környékén a mátrixa, nem akadnak össze a gombok akkor sem, ha kettőnél többet nyomsz.

    Másik kérdés: vajon a K375s mikrokontrolleréből+rádiós chipjéből ki lehet olvasni a firmwaret, és át lehet írni a K520-éba?
    (K375s Fn-1/2/3-mal kapcsolgatható, hogy éppen melyik wireless csatlakozást használja a unifyingok és kékfogak közül, míg a K520 fixen 1 unifyinghoz csatlakozik.)

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák