Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolly

    veterán

    Sziasztok, olvasgattam a témát és az összefoglalót is de nem igazán találtam magamnak megfelelő billentyűzetet...

    Mechanikus hangjától félek, hogy a kollégákat zavarná, illetve kb 5-10 éve lapos billentyűzeten gépelek (Thinkpad billentyűzetek illetve 4 éve egy Logitech k800) ...

    Most viszont a Logitech billem kezdi megadni magát... elkezdet róla 1-1 gomb leesni :), s így keresem az utódját...

    Milyen slim szerű billentyűt ajánlotok? Esetleg van olyan mechanikus amire könnyen át tudnék szokni?
    Slimből jelenleg kettőt néztem:
    - a Microsoft desktop sculpt comfort ergonomikus csoda (nem tudom, hogy ezt meg tudnám-e szokni...)
    - illetve a Apple Magic Keyboard Wireless with Numeric Keypad billenyűt néztem ez nekem laposnak tűnik

    Milyen billentyűzetet ajánlatok programozásra (napi 8-10 óra gépelésre, nem baj, ha könnyebb nyomni mint a mostani Logitechet kicsit olyan mintha a membránok kicsit felkeményedtek volna az idővel...

    1.Mekkora összeget szánsz rá? Összeg nem érdekes a lényeg a kényelmen van ... (mondjuk max 50.000 Ft?
    2.Használt szóba jöhet? Nem
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le? Logitech K800
    4.Mire használnád a billentyűzetet? Csak programozás
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? Mindegy csak lehetőleg halk és főként kényelmes legyen (k800nál ne nagyon legyen hangosabb)
    6.Van konkrét modell ami tetszik? Slim modelleket néztem eddig
    7.Milyen kiosztást szeretnél? Tudok vakon gépelni de ha lehet maradjunk a magyar kiosztásnál :) volt már svéd és német laptopom is nem volt gondom de ha lehet a magyar billentyűzetet preferálom
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? Normál kiosztás numpaddal
    9.Extra igények: nem igazán van extra igény

    Köszi előre is a segítségeteket :)

Új hozzászólás Aktív témák