Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smallmer

    őstag

    válasz dqdb #50324 üzenetére

    Köszönöm szépen a linket. Igazad van, hogy csak a kapcsolót nézem.

    Én mint laikus felhasználó úgy gondolom, hogy számít az alapja, kapcsolója, illetve kupakja a billentyűzetnek.

    Jelenleg, mivel még nem találtam jobb opciót a Glorious GMMK alap illetve a Glorious kupakkészlet az ami az első helyen szerepel a listámon.
    Ehhez keresem még a kapcsolót.

    Igazából, ha nem ez a billentyűzet lesz, akkor kicsit felesleges nézegetnem a kapcsolókat, mert az előre szereltekben csak MX Silent red ami ISO billentyűzetbe szerelve van és halk.

    A ducky shine 7 is szóbajött már, de a az itteni vélemények alapján több embernél is be - beragad a space. Emiatt gondoltam, hogy ezt kihagyom.
    A ducky one 2 -nél ugyan nem láttam ilyen véleményt, de annak ugyanúgy műanyag az alja mint a GMMK-nak.
    A corsairek nem tudom milyenek.
    Fnatic streak rgb ami még van a listámon, illetve a mionix wei.

    Igazából nem kell néma billentyűzet(nyilván szeretnék minél halkabbat), de szereteném, hogy a mostani asus tactic pro-nál halkabb legyen.

    Amennyiben a GMMK szerintetek is a legjobb választás akkor cherry mx silent red az elsődleges jelenleg és ahhoz hasonló halk kapcsolók érdekelnek, mint pl a Zilent.

    Jövő hétvégéig meg szeretném már rendelni, mert már kicsit túlkattogtam azt hiszem :R

Új hozzászólás Aktív témák