Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pöttön

    őstag

    Sziasztok!
    Bocsi a csúszásért, ígértem nektek, hogy majd jelentkezem a billentyűzet magyarítással kapcsolatban, csak hát közbejött a nyaralástól kezdve, a számítógépem tönkremenésén át minden, amit csak el lehet képzelni...
    Na de mindegy is, a lényeg az, hogy örömmel jelenthetem be a "csoda" megtörtént! :)

    És baromi durva lett (jó értelemben)! :C Gyakorlatilag olyan mint ha gyárilag magyar lenne a billentyűzet!
    Baromi szép, és igényes munkát csinált West kolléga, csak ajánlani tudom mindenkinek a munkáját! :C
    Csak nagyon közelről,csak itt ott lehet megmondani, hogy módosítva lett a keycap, de jó alapos vizslatás kell hozzá! Átlag felhasználás alatt gyakorlatilag észrevehetetlen.

    A kopás állóságáról nem sokat tudok még nyilatkozni, mivel nem rég érkezett meg a bill.
    De West elmondása szerint, rendkívül tartós, kopásálló az új felület, a karakterek, meg mivel úgy vannak bele gravírozva a felületbe, így az 100% hogy tartós lesz! :)

    Ennek köszönhetően a billentyűzet fénye is nagyon szépen megtudja világítani a karaktereket, ami a lenti képen is szépen látszik.

    A használhatóság nem változott semmit se, ugyan olyan jó rajta gépelni, mint előtte. :))

    Íme a képek:
    Előtte:

    És utána:

    [ Szerkesztve ]

    A sport a legjobb kikapcsolódás...

Új hozzászólás Aktív témák