Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz b.vr #78850 üzenetére

    Pont ezeket mondta amit te is írtál, és amiket én is gondoltam:
    - képminőség beli különbség nem kérdés, ha nem pixeleskedik az ember nincs különbség, talán pixelszinten se sok, Nagyon jó képet adnak, tesztek alapján
    - Oly mérete nagy, hatalmas ebben nagyon nyerő a Pana, nah ez nagy kérdés.......
    - Emberek esetén az f 2.8 azért jól jön, hiszen az emberek mozognak, tehát a gyorsabb záridő nyerő, ráadásul ez használható 2.8, nem kell rekeszelni......
    - Oly csepp és porálló, beltérben inkább az utóbbi számíthat, de nem releváns
    - Építési minőség, szubjektív.... De azt tudni lehet, hogy oly pro-k igen masszív darabok, megjelenésre nekem nagyon tetszik.

    (+1 én ilyen rendszerben gondolkodó "marha" vagyok, ha pana legyen pana komplett szett, de ha oly a váz, akkor legye minden oly..... Ha pana vázam lenne biztos ez az obi szettem lenne: pana 7-14/4, pana 12-35/2.8, pana 35-100/2.8... Pont emiatt fordult meg a fejembe hogy az egész szettemet lecserélem pana-ra....)

    Tehát a mérleg:
    Pana/Oly
    súly, méret: ++/-- méret, súly
    ár +/-
    nem oly :B : -/+
    F4/F2.8: --/++

    Sajnos kipróbálni nem tudom Győrben nem tudok vidd és teszteld lehetőségről..... Így talán ennek a méretet és a súlyt könnyebb megszokni, ha van markolatom. Mint azt hogy nincs használható F2.8 (és hogy nem oly)

    Igazából rosszul fogalmaztam, mert nem megerősítésre volt szükségem, hanem hátha le tudott volna beszélni, mert, hogy mondjuk neki nem hozott annyit a 2.8 vagy esetleg ennyire nyitottan nem olyan jól használható, de nem ez történt....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák