Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schanyee

    senior tag

    válasz Schanyee #46194 üzenetére

    Összegezve, 3 getdataback futtatás után, nem tudom mi lehet a hiba. Azok a fájlok, amiket a hama kártyaolvasóval olvastam be eltűntek mind, nem is tudtam visszahozni, ami érdekes, hogy végül még azok is, amiket előtte fel tudtam másolni és hibátlanok. Még leformázom a kártyát és csinálok tesztből pár 1000 képet és próbálkozok hátha rájövök mi lehet a hiba. Kicsit érzékenyen érintett, mert előre elterveztem mit fotózok, egész nap ment a kamera, 3 jó nagy panorámát terveztem meg 1 rétegeset, ahol úgy 40 képből raktam volna össze ahogy napközben változnak a fények, a halszemmel benne volt kb a napfelkelte is meg a napnyugta is, szikrázó napsütés, szakadó eső, esti csillagok (bár az lehet nem látszott volna). Akarok csinálni egy ilyen nagy fotót, ahol ezek ötvözve vannak, de előtte be kellene gyakorolni, hogy ne élesben teszteljem magam, de úgy látszik erre még várnom kell...

    Amúgy bocs az offért, gondoltam ha épp a szemüveg a téma, akkor ez is belefér, végül is a kamera, amivel a fotók készültek témába vágott...

Új hozzászólás Aktív témák