Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz csimpekve #44816 üzenetére

    pana
    +ár/érték aránya valszeg sokkal jobb mint az oly-é
    oly
    +sokkal masszívabb borítást kapott sztem
    +jobb sony szenzor
    +azok a híres oly színek
    -a stabit nem értékeled túl, csak a kéttengelyes stabit értékeled túl :P az igazi vázstabi az om-d sorozatnál kezdődik
    -a két obit gondolom duplakitre érted, aminek én sok értelmét nem látom, az a váz nagyon pici, ordít sztem a csini kis fix-ekért, az ilyen kitzoomok pont annak tesznek keresztbe amire szánták

    szal: ha zummozni akarsz akkor arra a pana ideálisabb sztem, meg lehet markolni, és sötét zummhoz az oly kéttengelyes vázstabija úgyis kevés, az én gépemben is olyan van, és ha zummot vennék erre is ugyanúgy stabisat választanék mint a panához
    ha pici, csini ékszer gépet akarsz, fényerős kis penge fix obikkal, akkor viszont az oly neked való
    evf nélkül lehet élni, nekem nagyon hiányzik, de csak azért mert manuálozok

    szerk: a forgatható kijelzőt sztem próbáld ki valahol, elvileg nekem is tetszett, aztán amikor használni kellett... :U anélkül hogy kihajtanád oldalra nem lehet dönteni, úgy meg akad bele folyton a nyakpántba meg mindenbe, és idegelek is, hogy nehogy letörjem/sérüljön...oldalról meg én soha nem fotózok. a dönthető ezzel szemben masszív, nem akad bele semmibe, a használati értéke meg ugyanaz számomra mint a kihajthatóé...egy hátránya van: nem befordítható.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák