Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz lugosi #102235 üzenetére

    Persze, hogy bőven vannak hátrányai is a rendszernek, én csak azt nem értem, hogy ez a topik miért szól már időtlen idők óta arról, hogy mik a hátrányai más rendszerekkel és mobilokkal szemben :F . Nem fordítva ül a topik a lovon? Miért szokás egy ideje az előnyei fölött szemet hunyni? Mert ugy-e olyanok is vannak bőven. Miért van leoltva mindíg az, aki a "mobil jobb, ff jobb" mantrák ellenére mégis m4/3-at használ, mert neki az felel meg jobban? Ha leírom, hogy pl. nekem kis méretű költséghatékony rendszer kell, az miért nem számít érvnek a m4/3 mellett és miért van mindíg az, hogy "mindegy, mert pár év múlva egy iphone úgyis jobb lesz"? Oké, ha majd jobb lesz és olcsóbb, akkor majd váltok, de most nem így van. Nálam a topik évek óta lélegeztetőn van emiatt, mert reménykedek abban, hogy néha hasznos infó is lesz, meg néhány fotó, de szinte csak és kizárólag a fikázás megy és nem igazán értem, miért, mi haszna van ennek, amikor még mindíg bőven van létjogosultsága a rendszernek. Akinek meg elég a mobil vagy ff kell, vegyen azt. Hogy pár saját képes példát is hozzak, ezeket pl. nem lőttem volna meg mobillal, egy ff gépet meg nem vittem volna magammal, mert vagy nagy, vagy túl drága, vagy mindkettő: [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] . Tudom, mobil jobb, ff jobb, el kéne ismernem, hogy szalmaszálba kapaszkodok, rossz topikban vagyok. Menjek át valamelyik ff topikba full frame szenzort fikázni és m4/3-at dicsőíteni? ;]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák