Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz DR|FTK|NG #92867 üzenetére

    Köszi szépen!

    A táp nem kemencében lesz, de azért hangszigetelt házat szánok mellé: egy Be Quiet Silent Base 800-at. Ez a tesztek alapján a teljesen hangszigetelt volta ellenére is kellően jól hűt (a Fractal Design Define R4 és R5 házaknál hatékonyabban, kivéve, ha ezeknél maximumon járatjuk a ventiket, de akkor már a hangjuk is megjön; főleg az R4-nél), ám pont a tápegység körüli hely kialakítása kissé kérdéses számomra. Ugyanis a ház alja totálisan zárt, csupán a hátoldalon, a táp alatti térben van egy rácsozott nyílás, amin keresztül elvileg bejuthat a levegő. Itt látható is, amiről beszélek. A tesztek pedig ezt a régiót nem igazán érintik, amikor a hűtési teljesítményre terelődik a szó. Kíváncsi lennék pedig, hogy mennyire tud így érvényesülni a táp ventije, mennyire tudja átmozgatni a levegőt, ha szükséges.
    A házhoz mondjuk mindezzel együtt is ragaszkodom, mert bár sohasem voltam egy "gamerkülsőt" kedvelő valaki, de erre az elegánsan dögös narancs/fekete színkombinációra és külsőre, valamint azokra a kiváló minőségű és hatékonyságú házhűtő ventikre rögtön olyan szinten kattantam rá, hogy az eredetileg nézegetett Fractal Design Define R4-R5 házakat automatikusan dobtam is. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák