Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iginotus

    őstag

    Sziasztok. Gondoltam elmesélek egy jó kis storryt. Kicsit hosszú de érdemes.
    Havernál a gép otthon még padlófűtés volt és ráadásnak passzív gpu... egyszer csak lekapcsol a gép újraindul. Lámpa zizeg még egyet pattan is :)
    Játék közben. Egyszer előfordul ok bekapcs minden ok 2 hétig. Aztán megint kikapcsol de már nem kapcsol be :) Háhá hol a hiba...???
    Hagyjuk lehűlni bekapcs... fél óra újra kifagy és újraindul.
    Nu akkor itten biza valami túlmelegszik oldallap le és hűlni hagy. Már nincs is fűtés, tehát ez kizárható.
    És csaknem megy.. Minden egyes indulásnál 30 perc 1 óra után kifagy. Hagyom kihűlni...
    Nu valami elszállt vagy túlmelegszik. Egy ventilátor a gpu passziv bordájára. Ez volt a legmelegebb... 1 óra után kifagy. Hagyom kihűlni...
    Akkor szétszed porszívó elő (porpisztoly nincs kéznél.) És jól kiszedjük a pormacskákat. Itt már gyanítottam mi lehet a hiba oka. Fél kiló por kijött. Node úgyis ráfér egy kis renoválás...
    Windows újra telepítés... 1 óra után kifagy. Hagyom kihűlni...
    CPU újrapasztázás és CPU bordatisztítás ha már úgyis kiszedtem..1 óra után kifagy. Hagyom kihűlni...
    Már egy látható kicsi porcica (sem macska) nincs a gép közelébe..Megjegyzem egy óriási toronyház chieftec..
    Nu hát csak szétszedem a tápot úgysem garanciás FSP bluestorm ii 500w
    Amit találtam csak képekkel lehet illusztrálni:
    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Bocsi a minőségért, csak egy mobil volt kéznél.

    Hát miután kifújkodtam megjavult azóta a gép teszi a dolgát.

    Szóval ezért érdemes portalanítani :)

    És le a kalappal az FSP-nek, hogy nagyobb baj nem történt mint újraindulás.

    Kérdésem is lenne, ti most 400W körül moduláris (ha nincs nem nagy gond csak ne legyen sok salátája kicsi házba lenne) silver vagy gold nem túl drága tápban milyet ajánlanátok?

    [ Szerkesztve ]

    Plug and Pray... :)

Új hozzászólás Aktív témák