Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antaran

    csendes tag

    Sziasztok,

    Szeretnék segitséget kérni. Táp gyanús ügy.

    Szerintem a tápom beadta a kulcsot (ami kb 6 éves.) vagy a video kártya?

    A gép:
    Core 2 E8400 proci, passziv hűtésű 8600GT nvidia, 4 vinyó + dvd iró van a gépben és 4extra ventillátor.
    Táp: LCPOWER 5550, 1x sem volt tisztitva/karbantartva.

    Jelenség:
    Minden pöpecül működött,mire fel 2 napja azt csinálja a gép,hogy hideg inditás után sötét képernyő van, plusz sipol 1 hosszút és 2 rövidet, ami a grafikus kártyát jelenti , megnéztem az alaplap leirásban. Aztán ha reset gombot nyomok, utána beindul szépen minden, van kép, és szép a kép is mind a 2 monitoron , + az NFS is jól fut, és nem fagy le, szóval a bekapcsológombos inditás esetén van a gáz, és ahogy néztem szemmel, a házban is elég későn indulnak el a ventillátorok. Több másodperc késéssel a bekapcsolás után.
    Próbáltam minden vinyót leszedni, ugyanez történik. Hideg bekapcsnál nincs kép semilyen, reset után meg van.
    Ezen felül a gép hideginditásnál is beindul, csak nincs kép. Ezt onnan tudom, hogy ugye amikor resetet nyomok hogy legyen végre kép is, a windows 7 kiirja startupkor (reset után lesz kép), hogy nem jól állitották le és hogy akarok e normal startupot. Ez csak úgy állhat elő, hogy előtte beindul a win7 a kép nélküli menetben. (mert előtte én normálisan állitottam le).
    Mit gondoltok? Akinek van tapasztalata?

    When governments fear the people, there is liberty. When the people fear the government, there is tyranny.

Új hozzászólás Aktív témák