Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • focvis

    veterán

    Örülök, hogy a tegnap esti kommentjeim elég munícióval látták el a topikot ma délelőttre (közben én pusztítottam a GDP-t). :R

    Írtam, hogy a múlt héten minden apróságot megoldottam (tetőablak-zörgés, kavicsnyomok a lökösön), csak akkor adom el, ha kipengetik a kért összeget, ami nem sok a típuson belül. De könnyen lehet, hogy megbánnám. Eddig 1117 megtekintés volt 8 nap alatt és csak egyetlen egy komoly telefon - nem tolonganak a vevők, nem is izgat. :)

    Egy a baj a Golffal, túl sok a powa': nem tudod rendesen meghajtani közúton jó lelkiismerettel; ha elkap a harci hév, akkor túl nagy lesz a tempó. (pályanapozásos téma egyáltalán nem érdekel, meg nem is oda való)
    Egy kombi Merga (W212) nem késztetne száguldozásra, de mégis tisztességesen halad.

    Ha mégis elvinnék kizárt, hogy Mazda6-ot, i40-et, stb. vegyek. Kizárólag germán ÉS turbós autók érdekelnek - riszpekt a másként gondolkodóknak. :R

    @(#45324) Skillet: az mx-5-ből a csomagtartóból merte a vizet és igazából nem vödörrel, csak lapáttal és ronggyal. A vödör csak költői túlzás volt. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák