Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz Tsebacsi #135321 üzenetére

    Én viszonylag nyugodt ember vagyok, de az ilyeneken ki tudok akadni rendesen. Mindig jön a “vigyázz a motorosokra/biciklisekre” bullshit, de ne nekem kelljen már kettőnk helyett is figyelni mert ő sz.rik rá...

    Múlt héten fordultam be az utcánkba, jobbra kanyarodóban álltam a pirosnál, mikor balról egy biciklis körülnézés nélkül elment mellettem és befordult jobbra (biciklihez képest) viszonylag nagy sebességgel. Konkrétan majdhogynem súrolta a motorháztetőt ahogy bedöntötte a gépet, mert ugye szélen kellett maradni mert amúgy a keresztforgalom meg jött...

    2 perccel később fordulok be a garázsba, és ott áll a faszi, épp készül betolni a bringát a tárolóba. Konkrétan ugyanabban az épületben lakunk, de mire leparkoltam eltűnt. Másnap összefutottunk reggel, közöltem vele, hogy legközelebb rányitom az ajtót, kihívom a mentőt és a rendőrséget akikkel közlöm, hogy “a sebessége alapján láttam ahogy a piroson készül átmenni, miközben a keresztforgalom jött, szóval ez volt a legjobb ötletem, hogy megmentsem az életét. A káromat természetesen térítse meg.”

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák