Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kzohun

    tag

    Üdv mindenkinek.

    Lenne nekem itt egy kis problémám, hátha valaki tudna segíteni. Megpróbálom röviden tömören:

    Rendelkezem egy Lenovo Y700 15-ISK val és mostanában olyan gondom van a Wifi-vel, hogy ha youtube-on nézek valamit akkor mintha leállna a wifi.
    Következőt csinálja pontosan. Megy a videó, a kép megáll de a hang megy tovább, chrome lefagy, majd eltelik kb 5-8 mp és utána megy tovább. De a Wifiről nem szakadok le, nem dobja el a csatlakozást.
    Csak Wifi-n csinálja LAN-on nem.

    Eseménynapló ilyeneket ír:
    A(z) Netwtw04 forrásból származó eseményazonosító 5007 leírása nem található. Az eseményt kiváltó összetevő nincs telepítve a helyi számítógépre, vagy a telepítés sérült. Telepítheti vagy kijavíthatja az összetevőt a helyi számítógépen.

    Ha az esemény forrása egy másik számítógép, akkor a megjelenítési információkat is el kellett menteni az eseménnyel.

    A következő információk tartoznak az eseményhez:

    \Device\NDMP1
    Intel(R) Dual Band Wireless-AC 8260

    A megadott erőforrástípus nem található a programkódban

    és még:

    Elkezdődött a(z) Intel(R) Dual Band Wireless-AC 8260 adapter alaphelyzetbe állítása. A hardver alaphelyzetbe állítása átmeneti megszakadást okozhat a hálózati elérésben.
    Ok: A hálózati illesztő az alaphelyzetbe állítását kérte..
    A hálózati adapter 1 alkalommal állt alaphelyzetbe legutóbbi inicializálása óta.

    ---------------------------------

    Driver unistall megvolt, friss driver feltéve.
    IntelProsET/Wireless esközök driver feltéve.
    Lenovo Setting program felvéve.

    Nem tudom hova tovább egyenlőre elakadtam. Win10 reinstall még hátra van dehát...?!

    Valaki ha tud valamit pls üzenjen! Köszönöm előre is !

Új hozzászólás Aktív témák