Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Throme #70851 üzenetére

    Rájöttem, hogy a korábbi hsz-edre már elfelejtettem válaszolni, gondolom ez itt részben onnan eredeztethető. Viszont nem teljesen értem se ezt, se azt, mert szvsz egyről írtunk.

    Két dologra reagáltál:
    - Hogy ne a magyar piacot nézzük.
    - Így is nagyon jól megy a Legonak.

    Ezeket én magam is írtam és szerintem más sem vitatkozott vele. A visszaesés a számokból láthatóan globális és többször említve volt, hogy máshol is több az akció, nem csak itthon. És hogy durva felfutásban voltak a covid után, a profit is megugrott de főleg árbevételben. Ez világos, hogy nem tartható és most, hogy visszacsúsztak a régi szintre az is masszívan megérős.

    Én korábban is néztem, linkeltem ide Lego eredményeket mert érdekelt. 25% profit körül tartották (kivéve pár visszaesést) hosszú ideje ami sztem aranybánya volt. A covid 35%, ill. brutális forgalombővülés meg lottó 5-ös volt. Innen visszatérni 25%-r és közben tartani a duplázott eladást, kellemes visszaesés. :)

    Szóval tényleg utoljára: visszaesés relatíve van. De ettől dráma nincs, sőt, még szomorkodás se. Senki nem sajnálja a Legot!
    Sőt, sztem egyébként még lesz ennél nagyobb visszarendeződés is de akkor se kell még sajnálni. :D

Új hozzászólás Aktív témák