Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz kbalage2 #63966 üzenetére

    Szubjektív, de nekem az RSR nagyon tetszik az aránytalansága ellenére is.
    Kvázi színes is,.
    Pl a ford gt kékjét lehet lecserélném a speed champion féle bármelyik másikra (6/8 szélesek).

    Funkcióban lehet több a ford gt, mert kapott szárnymozgatást. Játszhatóbb a kivezetett kormányzásnak köszönhető, viszont nincs bekötve a kormány.
    Akik szűkében állnak a helynek.... majdnem mindenki ... azoknak jó ez az új méretarány.
    Azzal egyetértek, hogy a kerek lehettek volna jobbak, nem ez a mára már kicsit uncsi, egy síkú felni és abroncs.
    Az "építsd fel"-es sráccal is egyetértek, hogy kéne valami kisebb rugóúttal bíró rugós tag, vagy máshogy felfogatni a mostaniakat (döntve).
    Az is megoldás lenne, mint a 488-as ferkánál, a kerékív betét

    Aztán lehetne tovább menni világítás irányában. Egy usb kivezetéses akksis megoldás elég is lenne.
    Nekem tetszett a Batman autónál a világító kocka megoldás is. Kényelmetlen meg nyomni kell, hogy világítson...oké...de mégis valami

    #63964sb
    ezen szerintem kár agyalni. Ahogy levezetted ez a modell megéri az árát, olcsóbb nagyon nincs is. A régen normális áron kínált porsche rsr ára is elszálllt, pedig nincs benne több kocka, csak nagyobbak.
    Creator expert is vicces áron fut.
    A Creator Pick-up-on is addig agyalok, mik eltűnik, pedig MOC-nak vennék mégegyet. Most már erről a vonalról lemondtam nem lesz több, mert 70 rugóért nekem nem pálya.
    Camarót megmosolygotam, hogy a Lego oldalán egyszer csak elfogyott, miközben kicsivel jobb ajánlatok még mindig vannak. Aztán jött a "ritkaság" kategória.... nem sikerül eladni? ;]

Új hozzászólás Aktív témák