Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz [CsuCsu] #16912 üzenetére

    Emlékeim szerint a gyárlátogatáskor azt mondták, hogy a színezés is granulátummal történik, tíz egység színtelen granulátumhoz kevernek egy egység színest. Persze ettől még igaz lehet, amit írsz.

    Én amúgy nem érzek minőségi romlást semmilyen szinten. A régi Legoimnál is voltak nyomtatási hibák, sőt, volt egy Lego kamionom, amiről hiányzott egys pöcök az egyik ajtóról, szóval nem lehetett zárni a rakteret. Ilyen most is lehet, csak éppen most a Lego oldalán kb. két perc alatt regisztrálom, hogy kérek új elemet, és pár nap múlva itt is van. Az pedig, hogy mennyit változott a termékkínálat, lenyűgöző.

    csubi82: Nem tudom elfogadni ezt a "régen jobb volt a minőség" dumát. De semmi gond, elteszem a polcra a "régen sósabb volt a só", "régen bezzeg volt rendes erős paprika" és a "régen bezzeg nem volt ennyi autóbaleset", pláne (kedvencem) "bezzeg engem régen anyámék gyerekülés nélkül vittek mindenhova és mégis élek" mantrák mellé. De ez persze ne akadályozzon meg téged, hogy ezt terjeszd.

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák